Osoba:
Bayer, Jan

Načítá se...
Profilový obrázek
Emailová adresa
Datum narození
Výzkumné projekty
Organizační jednotky
Název pracovní pozice
Příjmení
Bayer
Křestní jméno
Jan
Jméno

Výsledky vyhledávání

Nyní se zobrazuje 1 - 10 z 11
 • PublikaceOmezený přístup
  Cestovní zpráva - Účast na 31. zasedání ředitelů národních středisek ISSN
  (2006) Bayer, Jan
  Účelem cesty byla účast na 31. zasedání ředitelů národních středisek ISSN - International Standard Serials Numbering - jako vedoucí Českého národního střediska ISSN ve Státní technické knihovně v Praze. Nedílnou součástí byla účast na jednání Virtua/OSIRIS Client/Users’ Group, které předcházelo, a na semináři „Collecting E-resources - Building a new Infrastructure“.
 • PublikaceOmezený přístup
  Odbor 2 - administrativní a správní
  (2018) Bayer, Jan
 • PublikaceOtevřený přístup
  Roční zpráva za rok 2007
  (Státní technická knihovna, 2008-03) Bayer, Jan; Vadlejchová, Marie
 • PublikaceOmezený přístup
  Cestovní zpráva - 36. zasedání ředitelů národních středisek ISSN
  (2011-10) Bayer, Jan
  Účast na 36. zasedání ředitelů národních středisek ISSN - International Standard Serials Numbering - jako vedoucí Českého národního střediska ISSN v Národní technické knihovně v Praze. Projednávány byly aktuální pracovní úkoly systému na příští období, zejména otázky přidělováni ISSN digitálním reprodukcím a elektronickým archivům, harmonizace Manuálu ISSN s FRBR/RDA a dalším provozním otázkám.
 • PublikaceOtevřený přístup
  Výzkumný záměr MSM 000010001 jako součást vícezdrojového zajištění informačních zdrojů pro VaV
  (2005) Svoboda, Martin; Bayer, Jan
  Článek obsahuje především postup a výsledky řešení výzkumného záměru MSM 000010001 "Zajištění informačních zdrojů a služeb z oblasti techniky a příbuzných věd pro výzkum a vývoj v letech 1999 - 2004. Cíle a výsledky záměru samotného jsou zde pojednány v úzké návaznosti na řešení projektů programu LI. Na příkladu konsorcií pro přístup do zahraničních on-line verzí časopisů , ustavených v rámci projektů LI , je zde dokumentována faktická provázanost cílů záměru s konsorcii, jejichž repertoár zpřístupněných on-line titulů je přímo závislý na předplatném tištěných verzí. Ve finanční rovině tak jde současně o provázanost účelového a institucionálního způsobu financování VaV. Popsány jsou rovněž návazné služby poskytované komunitě VaV a vývoj zájmu o ně po dobu řešení záměru.
 • PublikaceOmezený přístup
  Cestovní zpráva - Účast na 33. zasedání ředitelů národních středisek ISSN
  (2008) Bayer, Jan
  Účelem cesty byla účast na 33. zasedání ředitelů národních středisek ISSN - International Standard Serials Numbering - jako vedoucí Českého národního střediska ISSN ve Státní technické knihovně v Praze. Nedílnou součástí byla účast na jednání Virtua/OSIRIS Client/Users’ Group, které předcházelo.
 • PublikaceOtevřený přístup
  Cestovní zpráva - 48. zasedání ředitelů národních středisek ISSN
  (Národní technická knihovna, 2023) Bayer, Jan
  Účast na 48. zasedání ředitelů národních středisek ISSN - International Standard Serials Numbering, konaného v Bruselu (Belgie), jako vedoucí Českého národního centra ISSN v Národní technické knihovně v Praze. Projednávány byly aktuální pracovní úkoly systému na příští období, zejména pokrok dosažený při implementaci Strategického plánu na rok 2024, zpřístupnění a funkcionalit ISSN+ , vyřizování dotazů od CIDEMIS apod.
 • PublikaceOmezený přístup
  Cestovní zpráva - 34. zasedání ředitelů národních středisek ISSN
  (2009) Bayer, Jan
  Účast na 34. zasedání ředitelů národních středisek ISSN - International Standard Serials Numbering - jako vedoucí Českého národního střediska ISSN v Národní technické knihovně v Praze. Nedílnou součástí byla účast na jednání Virtua/OSIRIS Client/Users’ Group, které předcházelo.
 • PublikaceOmezený přístup
  Cestovní zpráva - 35. zasedání ředitelů národních středisek ISSN
  (2010-10) Bayer, Jan
  Účelem pracovní cesty byla účast na 35. zasedání ředitelů národních středisek ISSN - International Standard Serials Numbering - jako vedoucí Českého národního střediska ISSN v Národní technické knihovně v Praze. Součástí bylo jednání Virtua/OSIRIS Client/Users’ Group, které předcházelo.
 • PublikaceOtevřený přístup