Osoba:
Štogr, Jakub

Načítá se...
Profilový obrázek
Emailová adresa
Datum narození
Výzkumné projekty
Organizační jednotky
Název pracovní pozice
Příjmení
Štogr
Křestní jméno
Jakub
ORCID iD
Jméno

Výsledky vyhledávání

Nyní se zobrazuje 1 - 4 z 4
  • PublikaceOmezený přístup
    Představení Platformy nové generace (PNG)
    (Národní technická knihovna, 2024) Štogr, Jakub; Dugovič, Jan; Krajíc, Jan; Kubálková, Petra
    Představení architektury PNG (Platformy nové generace) projektu CARDS. Představení úzce souvisejících témat Design System, Identity Management v PNG, budování aplikace KaiZR a role Servisního centra při implementaci PNG.
  • PublikaceOtevřený přístup
    Výroční konference NTK 2023: Projekt CARDS
    (Národní technická knihovna, 2024) Štogr, Jakub
    Příspěvek o uplynulém vývoji a aktivitách projektu CARDS.
  • PublikaceOtevřený přístup
    Cestovní zpráva - Konference IFIP EGOV-CeDEM-ePart 2024
    (Národní technická knihovna, 2024) Štogr, Jakub
    IFIP EGOV-CeDEM-ePart 2024 je odborná konference zaměřená na oblast e-Government a e-Democracy, což obsahuje témata jako je např. Digital Government, e-Participation, Open Government, Smart Government, AI government, GovTech, Algoritmic Governance. Letošní ročník věnovat značnou část programu tématu AI a OpenData.
  • PublikaceOmezený přístup
    Platforma nové generace (PNG): "kam jsme se posunuli"
    (Národní technická knihovna, 2024) Štogr, Jakub; Hoblík, David; Bajger, Matyáš; Krajíc, Jan; Bartošek, Miroslav; Burgstaller, Jiří; Kubálková, Petra; Svoboda, Martin
    Prezentace o vývoji práce na architektuře PNG (Platformy nové generace) projektu CARDS. Popsán postup v produktu Design System, Identity Management a aplikace registrace KaiZR.