Osoba:
Koch, Ondřej

Načítá se...
Profilový obrázek
Emailová adresa
Datum narození
Výzkumné projekty
Organizační jednotky
Název pracovní pozice
Příjmení
Koch
Křestní jméno
Ondřej
Jméno

Výsledky vyhledávání

Nyní se zobrazuje 1 - 10 z 10
 • PublikaceOtevřený přístup
  Cestovní zpráva - FOSDEM 2019
  (2019-03) Koch, Ondřej
  Konference FOSDEM 2019 poskytla svým účastníkům širokou možnost konfrontace s trendy a posledními informacemi k tématu otevřených technologií s unikátním pokrytím jak co do hloubky, tak i do šíře informací. Součástí programu bylo několik desítek workshopů, stovky přednášek a řada praktických příkladů využití různých technologií, které NTK využívá. Součástí akce byla i prezentace sponzorských firem formou stánků. Na konferenci byl i dostatečný časový prostor pro osobní setkání s jednotlivými účastníky, přednášejícími a zástupci vystavujících firem.
 • PublikaceOtevřený přístup
 • PublikaceOtevřený přístup
  Konference EFI 2017: Panel 2: Technické, provozní a administrativní aspekty
  (Národní technická knihovna, 2017-11-29) Řehák, Tomáš; Profant, Ondřej; Kocourek, Pavel; Svoboda, Martin; Horová, Iva; Pokorný, Jan; Koch, Ondřej
 • PublikaceOtevřený přístup
  NTK jako dobrý příklad otevřeného software veřejné správy
  (Národní technická knihovna, 2018-12-07) Koch, Ondřej
 • PublikaceOtevřený přístup
  Fundamentals
  (2018-06-05) Koch, Ondřej
  Let’s take a look at the IT infrastructure of this library and talk about IT architecture in general with practical examples right here where we stand (or sit). How do we do things? How do we solve security issues? What about identities? Do we need a cloud and what kind of cloud? How do we manage our network and computing resources? Let’s look at those „simple and boring“ things like storage, compute and network, let’s talk about digital signage and AV stuff in here. Why? Because it matters, these are the fundamentals of every library as a building, as a place to study and as a place where data is properly and logically stored so that everyone can get meaningful information out of it.
 • PublikaceOmezený přístup
  Inquiry/Customer Relationship Management at NTK
  (2014-07) Krueger, Stephanie; Koch, Ondřej; Koudelka, Jakub; Chodounská, Alena
 • PublikaceOtevřený přístup
  ICT za poslední rok
  (2015) Koch, Ondřej
 • PublikaceOtevřený přístup
  Cestovní zpráva - Konference ELAG 2014
  (2014) Koch, Ondřej; Mareček, Daniel; Svoboda, Martin
  Konference ELAG 2014 se konala 10. - 13. 6. 2014 v Bathu ve Velké Británii. Pořádající institucí byla University of Bath. Konference byla zaměřena na stávájící i budoucí vývoj v knihovnách – hlavním tématem bylo “Lingering Gold” (Přetrvávající zlato).
 • PublikaceOmezený přístup
  Cestovní zpráva - IGeLU 2015: 10. výroční konference
  (2015) Kratochvílová, Zuzana; Koch, Ondřej
  Konference Igelu 2015 se konala ve dnech 1. – 4. září 2015 v Budapešti v Maďarsku. Konference je zaměřena na produkty společnosti Ex Libris, představení strategie jejich dalšího vývoje a výměnu uživatelských zkušeností. Zřetelný byl záměr společnosti Ex Libris podporovat SaaS řešení a především systémy Alma a Primo. Vyjasnily se otázky týkající se systémů používaných v Národní technické knihovně – Aleph bude i nadále podporovaný do verze 24 a systém SFX zůstane samostatným produktem.
 • PublikaceOmezený přístup
  Prezentace ICT v NTK
  (2017-11) Koch, Ondřej
  Prezentace představuje agendu a plány oddělení ICT v Národní technické knihovně.